Умови доставки

Якщо Ви вже визначилися з моделлю кальяну, будучи точно впевненим в тому, що це і є той самий прилад Вашої мрії, тоді залишається лише замовити його і чекати поки він до Вас приїде. При цьому те, що ми точно гарантуємо від себе, це максимально швидку відправку Вашого замовлення. А що стосується способів доставки, то їх ми пропонуємо наступні:

  • Нова Пошта;
  • Пошта Інтайм;
  • Пошта Делівері.

Будь-яка компанія доставки з вищезазначених забезпечує швидку доставку замовлень в будь-яке місто, який Ви самі вкажіть. При цьому Ви можете оформити доставку на будинок (кур'єрська доставка), що дуже зручно, так як Вам не доведеться нікуди виходити. Що стосується вартості доставки, то кожна компанія має свій прайс, ознайомитися з яким Ви можете на її офіційному сайті. Варто відзначити, що відправляючи товар, ми надійно пакуємо його, вказуючи на крихкість виробів. Але, незважаючи на це, Ви маєте право перевірити кальян на пошті, перш ніж забирати його.

Отже, вибравши товар, який сподобався, Ви просто оформляєте замовлення і вказуєте необхідну адресу, куди він повинен надійти. Наш менеджер завжди зв'яжеться з Вами для уточнення замовлення, а компанія пошти надішле повідомлення про те, як тільки замовлення відправиться до Вас, як і те, що він вже на складі пошти.