Умови Опту

Кальян таке курильний пристрій, який давно стало доступним практично кожній людині. Він не є предметом розкоші або показником великого достатку, але разом з тим, кальян є частиною відпочинку багатьох курців. Все це позначається на попиті цих приладів, як в роздріб, так і оптом. При цьому, саме опт завжди виступає подвійний вигодою - з одного боку для нас, а з іншого для Вас.

Якщо Ви ставитеся до оптовим покупцям, то від нас Вам належить знижка, яка залежить від обсягу Вашого замовлення. Чим більше купуєте, тим більша знижка. Таким чином, Ви економите гроші, а ми заробляємо на кількості продажів.

Хто може купувати кальяни та аксесуари оптом? Це можуть бути ті, хто вирішив сам зайнятися продажем кальянів, власники спеціалізованих закладів (кальянні бари, ресторани) або ті, хто займається новомодним напрямком в торгівлі «спільні покупки». І завдяки великому асортименту, Ви завжди знайдете що вибрати, починаючи як від повністю укомплектованих кальянів, так і закінчуючи самими різними аксесуарами до них, включаючи вугілля. У будь-якому випадку, з нами працювати вигідно і надійно.