Оплата за товар

Оплата замовлення - це останнє що від Вас потрібно в оформленні замовлення. При цьому зробити це Ви можете декількома способами, як відразу в процесі підтвердження замовлення, так і в момент його отримання на пошті. Будь-який метод оплати нас влаштовує, головне, щоб він підходив Вам.

Отже, оплатити замовлення на нашому сайті Ви можете:

  • скориставшись послугами Приват 24 - для цього достатньо просто бути клієнтом банку і зайшовши в додаток (зареєструвавшись в ньому), оплатити замовлення;
  • переклад на карту - ми скидаємо Вам реквізити, а Ви будь-яким методом: будинки, скориставшись послугами додатків банку, за допомогою терміналу, в банку і т. д. перераховуєте зазначену суму на наш рахунок;
  • «наложка» - накладений платіж, який Ви здійснюєте безпосередньо, будучи на пошті, після перевірки товару. В цьому випадку вартість доставки будуть трохи дорожче, так як пошта бере гроші за зворотний їх доставку нам.

Якщо Ви хочете щось уточнити або більш детально дізнатися про способи оплати, можете звернутися до нас за вказаними номерами телефону. Наші менеджери завжди на зв'язку і з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Приємних вам покупок, ми сподіваємося, що ми Вас не розчаруємо!