Kaloud Lotus в інтернет - магазині Kalyan Amy

Kaloud Lotus (Калауд Лотус): практичний аксесуар для кальяну

Калауд - щодо новий пристрій для кальянної індустрії. Цей винахід призначений для регулювання спека від вугілля і дозволяє зробити процес куріння більш приємним. Щоб його використовувати, не потрібно володіти спеціальними навичками: навіть новачки зможуть без особливих зусиль приготує кальян за допомогою цього пристосування.

Насадка для кальяну, яка використовується кальянщики для розігріву вугілля, з'явилася на кальянном ринку в 2012 році. В наші дні аналоги цього пристосування випускає безліч виробників з різних країн. Купити калауд для кальяну Києві, Одесі за привабливою ціною можна в спеціалізованому магазині Kalyan Amy. Нижче додається інформація про особливості цього елемента.

Готувати кальян на Kaloud Lotus легко!

Щоб підготувати кальян, використовуючи Lotus Kaloud, потрібно дотримуватися певних правил. Спочатку закріпіть девайс на чаші з тютюном і помістіть всередину вугілля для куріння. Накрийте кришкою, прогрійте чашку приблизно 3-5 хвилин. Після цього можна починати кальянную церемонію.

Купити новий оригінальний калауд для кальяну за вигідною ціною ви можете різної форми і забарвлення. На ринку представлені як оригінальні аксесуари, так і більш дешеві аналоги. Зовсім не важливо, яку модель ви віддасте перевагу - тютюн в будь-якому випадку буде прогорати рівномірно. В ході сеансу курцеві не буде потрібно постійно перемішувати вугілля.

Kalaud Lotus: особливості та переваги

Використання цього аксесуара збільшує тривалість горіння вугілля. Девайс зручно використовувати на відкритому повітрі - він відмінно захищає вугілля від вітру.

Аксесуар нагрівається приблизно 10 хвилин, забезпечуючи відмінний режим температури. Перед застосуванням враховуйте, що вони швидко нагрівається. Тому не варто брати голими руками розпечене елемент. Використовувати цей аксесуар потрібно акуратно, адже девайс нестійкий і його легко перекинути.

Переваги застосування Kaloud Lotus:

  • аксесуар спрощує процес готування кальяну і економить час на регулювання нагріву;
  • з цим пристосуванням курильний процес стає менш шкідливим для здоров'я;
  • рівномірний прогрів тютюну - завдяки цьому дим виходить набагато густіше і має багаті смакові відтінки;
  • немає потреби переміщати вугілля, домагаючись потрібної температури;
  • смак тютюнової суміші виходить чистішим, гіркоту повністю відсутня, «вугільний» присмак буде мінімальним.

При виборі цього виробу обов'язково зверніть увагу на розміри вироби. Насадка для вугілля кальяну комбінується майже з будь-якої чашкою. Девайс найкраще використовувати з чашами, виконані з силікону.

Незважаючи на всі переваги девайса, він коштує не так вже й дешево. Придбання цього пристосування обійдеться приблизно в п'ятдесят доларів.

У нашому магазині представлені тільки якісні калауди для кальяну, вироблені з безпечних і надійних матеріалів, що не містять ніяких додаткових покриттів (вироби поганої якості часто покриті хромом).

Інтернет-магазин Kalyan Amy

Якщо цікавить покупка нового хорошого Lotus Kaloud (Калауд Лотус) і скільки може стояти калауд для кальяну в місті Київ, вам варто звернутися в наш магазин якісної курильної продукції. У нашому асортименті представлені різні варіанти зручного і такого важливого аксесуара для кальяну, ціна якого вас однозначно порадує. Вартість на Kaloud Lotu залежить від багатьох показників.

Вибираючи утримувач вугілля для кальяну американського виробника на сайті Kalyan Amy, ви можете бути впевнені в автентичності цього аксесуара. Якщо ви хочете у нас замовити хороший аналог оригіналу - можете не побоюватися за його якість. У каталозі ви зможете знайти регулятори спека для кальянів Amy, Kaya та інших брендів. Калауд купити дешево ви можете на нашому сайті, додавши товар у кошик та вказавши контактні дані, або зателефонувавши за вказаним номером телефону.