Йоржики і щітки для кальяну в Одесі і Києві

Йоржик для чищення кальяну

Щоб отримувати задоволення від куріння кальяну, потрібно дбати про його чистоту і регулярно за ним доглядати. Грамотний і своєчасний догляд забезпечує довговічну службу кальяну, допомагає зберегти первинний зовнішній вигляд і чистоту вироби.

Як правильно вибрати йоржик для кальяну в Киеві та Одесі

Регулярне миття кальяну дозволить позбутися від неприємних запахів, присмаків і бактерій. Навіть незначні залишки старої курильної суміші можуть зіпсувати курильний процес. Тому так важливо ретельно очищати чашу, колбу і шахту після кожного застосування агрегату. При покупці кальяну краще відразу придбати йоржики для всіх частин вироби.

Види йоржиків і поради при виборі даного аксесуара

Після закінчення кальянної церемонії необхідно ретельно вимити всі складові кальяну. Для очищення чаші, колби, шахти, трубки, мундштука використовуйте спеціальні миючі засоби без запаху або натуральні (сода, лимонна кислота). У сукупності з йоржиком вдасться позбутися від нальоту, смоли і надати блискучою чистоти колбі.

При виборі вироби враховуйте наступні параметри:

  • довжину йоржика;
  • гнучкість дроту;
  • густоту ворсу;
  • наявність ручки;
  • щільність дротяного підстави;
  • відсутність сторонніх ароматів
  • виробник (країна, компанія).

Також варто звернути увагу на матеріал виготовлення. На кальянном ринку зустрічаються металеві, пластикові йоржики або з дроту. Колір і зовнішній вигляд аксесуара особливого значення не має - купуйте виріб виходячи з власних уподобань.

Для чищення шахти варто купити йорж з помірно жорсткою щетиною. Довжина аксесуара повинна бути довше шахти на 10-12 см. Колбу слід мити за допомогою йоржика, довжина якого становить 30-40 см. Оптимальна довжина ворсу йоржика для колби кальяну - 2-5 см. Для очищення портів знадобиться тонкий короткий йорж. Ручка цього аксесуара повинна бути міцною і зручною.

У закладах рекомендується робити чистку кальяну після кожного застосування. У домашніх умовах можна очищати прилад після 2-3 використань. Але найкраще мити курильний прилад відразу після використання, коли смоли і сторонній наліт легко піддаються миттю.

Купівля щітки для кальяну в інтернет-магазині Kalyan Amy

Купити металеві йоржики для чищення складових кальяну можна на спеціалізованому сайті Kalyan Amy. В асортименті ви знайдете якісні та практичні йоржі, які забезпечать гігієнічність використання. Здійснити покупку потрібної вам щітки ви можете по телефону, вказаному в рубриці «Контакти».

На сайті інтернет-магазину Kalyan Amy можна вибрати і купити кальян, аксесуари до нього, вугілля, в тому числі - відповідний йоржик для чищення з необхідною жорсткістю і довжиною за вигідною ціною. У каталозі представлені тільки якісні товари, ціна яких доступна всім українським кальянщики. Всі кальяни та аксесуари до них доступні всім бажаючим оптом чи вроздріб. Систематизований каталог, детальні описи виробів, можливість швидкого пошуку і допомогу консультантів дозволить швидко визначитися з оптимальним вибором і оформити покупку.