Шахти для кальяну Sunpipe

Шахти для кальяну Sunpipe: їх позитивні характеристики

Української компанії Sunpipe (Санпайп) вдалося голосно заявити про себе в кальянном світі. Бренду дійсно є чим пишатися. В асортименті фірми можна знайти стильні та практичні курильні пристрої, що пройшли тривалий шлях вдосконалення. Перші кальяни виробника були зроблені повністю зі скла - Long, Сфера.

Виробник займається не тільки випуском однойменних кальянів Sunpipe з цікавим зовнішнім виглядом, але і робить дизайнерські персональні мундштуки, індивідуальні мундштуки і щипці.

Компанія займається випуском декількох видів оздоблень шахт, що дозволяє легко підібрати оптимальну модель, виходячи з власних уподобань. Курильні девайси бренду відмінно вписуються в інтер'єр будь-якого закладу або вдома.

Плюси шахт Санпайп:

  • комфортна і легка тяга;
  • продумана конструкція;
  • приємний і сучасний дизайн;
  • у виготовленні застосовується нержавіюча сталь, поліацеталь або скло. Використовувані матеріали міцні, здатні протистояти окислювальним процесам, які не піддаються несприятливому впливу вологи і високих температур. Сталь і поліацеталь мають відмінну репутацію і добре зарекомендували себе для довгої експлуатації. Використання у виробництві нержавіючої сталі - запорука безпеки, надійності і якості;
  • наявність знімного дифузора. Ця деталь робить курильний процес безшумним і дозволяє трохи відрегулювати режим тяги.

Головна особливість шахт Санпайп - можливість змінювати висоту конструкції. Завдяки цьому курці мають можливість збирати одне і теж пристрій в компактному, середньому і високому варіанті.

Різновиди шахт Sunpipe

Серед широкого асортименту курильних пристосувань, курці часто вибирають купити шахту Sunpipe в Одесі, Харкові, Києві та інших містах України. Кожна шахта бренду має нестандартний і колоритний дизайн, який здатний привернути увагу навіть тих, хто байдужий до культури куріння кальянів.

Курильну продукцію ніяк не можна назвати звичайною або посередньою. Цікавий дизайн відразу привертає увагу і не залишає байдужим жодного шанувальника кальянного мистецтва.

В асортименті бренду можна знайти шахти таких серій:

  • Odin. Такі шахти затребувані, виробляються в різних варіантах дизайну, мають надійну основу з нержавіючої сталі і Поліацеталь. У комплекті передбачається продуманий дифузор, шланг і мундштук. Дизайн виробів виконаний в поєднанні хай-тек і класики. Ця серія кальянів служить тривалий час, якісно і надійно, в чому встигли переконатися багато кальянщики.
  • Stark. Серія шахт зроблена з нержавіючої сталі. Матеріал, що використовується довговічний і сприяють гарному охолодженню диму. Висота моделей становить 75 см з колбою, тому можна використовувати для закладів або вдома. У комплектації передбачається блюдце з цікавим видом. Порошкова фарба, якою покрита ця тарілка, довго зберігається і не облазить. Конструкція обладнана глухим портом.

При виборі нового приладу важливо враховувати висоту, діаметр, матеріал виготовлення виробу, наявність або відсутність клапана. Завдяки зручній фільтрації на сайті нашого інтернет-магазину вам буде легко визначитися з потрібною моделлю шахти.

Недорого купити кальян Санпайп в Києві, Одесі можна в будь-який зручний час, зайшовши на сайт інтернет-магазину Kalyan Amy. Великий асортимент оригінальної курильної продукції, різноманітність вибору, завжди актуальне наявність і доступні ціни порадують будь-якого курця.