Як розпалити кальян на природі?

Тепла пора року - період вилазок на природу. Проведення часу завжди можна доповнити хорошим кальяном. Це принесе душевність і можливість максимально розслабитися. При цьому, у багатьох курців виникає проблема, як провести розпал вугілля для кальяну без плити.

Варіанти розпалювання вугілля без плити

Куріння кальяну поширене не тільки в домашніх умовах і закладах, а й при активних походах на природу. Так, влаштувати пікнік з друзями, приготувати шашлик і насолодиться ароматним кальянним димом, можна віднести до списку обов'язкових справ на літо!

При підготовці кальяну до застосування на природі стане питання про ефективне розпалювання вугілля. Досвідчені кальянщики мають рішення, навіть не одне, а кілька способів отримати відмінний жар.

Варіанти розпалювання вугілля для кальяну на природі:

  1. Запальничка для кальяну. Її ще називають турбо запальничкою або мобільного пальником. Вона має ряд відмінностей від звичайного варіанту для сигарет. Основним з них є більш високий тиск для подачі газу. Таке рішення дозволить отримати більше спека, з швидким розпеченого вугілля. Самі кубики фіксуються за допомогою щипців, що допоможе уникнути опіків. Якщо курець любить брати кальян з собою, покупка такого доповнення як запальничка для розпалювання стане актуальним вкладенням грошей;
  2. Рідина для розпалювання. Це спеціальна речовина, яким поливають вугілля і підпалюють, для отримання спека. При цьому, важливо розмістити расходник на поверхню, що не займеться, а для більшого полум'я додати гілки та папір. Вогонь треба підтримати до повного розпеченого вугілля, можна трохи дути на них, для швидкого результату.

Крім цих, спеціальних засобів і аксесуарів, завжди є більш просте рішення - розмістити вуглинки в багаття, за допомогою якого готують шашлик або барбекю. Рекомендується не кидати їх в саме полум'я, а розмістити збоку, щоб рівномірно прогрілися, але при цьому було безпечно їх дістати. Коли вугілля вже повністю червоні, можна переносити їх на кальян. У більшості варіантів, саме на свіжому повітрі, можна отримати більш якісний жар.

Поради приготування вугілля на природі:

  • Якщо немає потреби у великому багатті, можна просто організувати маленьке полум'я з сухих гілок і паперу;
  • При використанні багаття, вугілля завжди розміщуйте по краю, виключаючи проблему дістати його без опіків;
  • Враховуйте, що в полум'ї расходник досягне рівня спека набагато швидше, ніж на плиті або за допомогою запальнички;
  • Дістаючи вуглинки, обов'язково сдуйте з них попіл, адже він може зіпсувати смак тютюну і сміливо приступайте до паління.

Яке вугілля використовують на відкритому повітрі?

Найчастіше, для куріння на природі застосовують саморазжігающіеся селітрові вугілля. Це не натуральний, але ефективний варіант для приготування кальяну. Якість такого розхідники гірше, ніж у популярного кокосового вугілля, але результат застосування цілком не поганий. Головна перевага - розпалити таблетки вугілля можна дуже швидко, всього за одну-дві хвилини. Серед недоліків - присутність неприємного запаху і хімічного присмаку.

Особливо ризиковані курці, що дуже хочуть насолодитися димом пропонують лайхфак у вигляді розпалювання активованого вугілля. І хоча знадобиться більше 20 таблеток, а час їх тління дуже короткий, покурити кальян таким способом також можливо.

А от експериментувати з деревним вугіллям для мангала не рекомендується. Він може викликати погане самопочуття курців і зовсім не призначений для такої експлуатації.

Спеціальні пристрої і речовини допоможуть без проблем розпалити вугілля для кальяну на природі, але навіть якщо їх немає, завжди можна знайти рішення отримати хороший жар, якщо підійти до питання з розумом.